Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
 
Galeria e Imazheve

MKP Mergimtari.ch GaleriBukuritė NatyroreShikim nga dhomė e ditės nga jashtė... [ Kėrko ] 

Shikim nga dhomė e ditės nga jashtė...

zoom

      

Emri Shikim nga dhomė e ditės nga jashtė...
Pėrshkrimi Shikim nga dhomė e ditės nga jashtė...
Dėrguar nga Albin
Me Datė 06 Sht 2011
Pesha 455.53 Kb
Dimensioni 430 x 430
Shikime 234
Vlerėsimi Vota: 1 - Mesatarja: 5

Dėrgo Kartolinė Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 37 imazhe nė database
Mė e shikuara: Pamje duke ra shi
Mė e votuara: Zemėr Pėr Ty
Imazhi i fundit i vendosur: Zogu

Pėrdoruesit totalė nė Galeri 2 (0 Pėrdoruesit e regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonimė)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11897 sekonda me 49 veprime