Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Voto

MKP ShkarkimeLetėrsia pėr FėmijėVJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖVoto File [ Kėrko ]

File: VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ
Voto kėtė file file (vota mė e lartė: 5) 1 2 3 4 5

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02064 sekonda me 37 query