Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Voto

MKP ShkarkimeDRAMA - ShqipeHAJRIAVoto File [ Kėrko ]

File: HAJRIA
Voto kėtė file file (vota mė e lartė: 5) 1 2 3 4 5

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: MBRESA - Ali Sutaj -

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.12043 sekonda me 37 query