Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimeRrėfime nga Lufta [ Kėrko ]

Rrėfime nga Lufta
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
Rrėfimet nga lufta...edhe ne dėshmojmė 1 4 314 24 Mar 2021
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: MBRESA - Ali Sutaj -

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02488 sekonda me 37 query