Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimeDRAMA - Shqipe [ Kėrko ]

DRAMA - Shqipe
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
PRANVERA E LIBRAVE 3 49 308 20 Mar 2021
HAJRIA 3 11 267 14 Mar 2021
NITA 3 14 341 14 Mar 2021
Dielli i Mmramjes, dielli i mėngjezit 3 8 294 04 Mar 2021
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02216 sekonda me 37 query