Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimePoezi [ Kėrko ]

Poezi
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
KĖTU JAM QE SOT E MOT 1 4 294 22 Mar 2021
SHPRISHJA E TERRIT 1 3 164 15 Mar 2021
ERA E FJETUR 1 25 163 12 Mar 2021
Vrulle Lirike 1 12 161 05 Mar 2021
Heshtje e Kėrcnuar 1 5 60 04 Mar 2021
SHOTA 1 4 169 04 Mar 2021
Arkitektura e Zemrės 1 8 104 04 Mar 2021
ZJARRI I KĖNGĖS 1 6 98 04 Mar 2021
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: MBRESA - Ali Sutaj -

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14697 sekonda me 37 query