Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimeLetėrsia pėr Fėmijė [ Kėrko ]

Letėrsia pėr Fėmijė
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ 3 0 393 27 Mar 2021
LAHUTA E MALSISĖ 3 10 405 21 Mar 2021
PĖRRALLA POPULLORE MBI KAFSHĖT 3 10 385 14 Mar 2021
Tregim Pėr Kecin Bardhosh 3 4 252 13 Mar 2021
Poezi Tė Zgjedhura 3 5 239 04 Mar 2021
PICIMULI 3 9 240 04 Mar 2021
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02573 sekonda me 37 query