Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimeLetėrsi [ Kėrko ]

Letėrsi
  Kategoria Nėnkateg. File Hyrja e Fundit
test
test
0 0
  Titulli Vota Shkarkime Shikime Data Vendosjes
SIKUR TĖ ISHA DJALĖ 2 4 221 13 Mar 2021
Fjala si Model Shprehjeje e Ndjenjės Poetike 2 40 176 13 Mar 2021
MBRESA - Ali Sutaj - 3 11 297 23 Gus 2021
Ardhja e Migjenit nė Letėrsinė Shqipe 2 6 116 04 Mar 2021
LAHUTA E MALCĢS 2 49 423 13 Mar 2021
LULJA e KUJTIMIT 2 25 139 04 Mar 2021
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: MBRESA - Ali Sutaj -

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02241 sekonda me 37 query