Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimeLetėrsiArdhja e Migjenit nė Letėrsinė Shqipe [ Kėrko ]

Ardhja e Migjenit nė Letėrsinė Shqipe
Titulli Ardhja e Migjenit nė Letėrsinė Shqipe
Pėrshkrimi Ismail Kadare

Ardhja e Migjenit nė letėrsinė Shqipe
Vendosur nga Deēani
Dimensioni 435.52 Kb
Vlerėsimi Vota: 3 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 4 (0 Pėrdorues tė regjistruar 4 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02095 sekonda me 38 query