Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Shkarkime->Poezi->KĖTU JAM QE SOT E MOT [ Kėrko ]

KĖTU JAM QE SOT E MOT
Titulli KĖTU JAM QE SOT E MOT
Pėrshkrimi LEBIT MURTISHI

KĖTU JAM QĖ SOT E MOT
(POEZI)
Vendosur nga 149.49 Kb
Dimensioni
Vlerėsimi Vota: KtujamqEsotemot.zip - Mesatarja: 1


Panoramat 119
Demo Url -
-
Deēani Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.8907 sekonda me 38 query