Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Shkarkime->Letėrsia pėr Fėmijė->LAHUTA E MALSISĖ [ Kėrko ]

LAHUTA E MALSISĖ
Titulli LAHUTA E MALSISĖ
Pėrshkrimi ODHISE GRILLO

LAHUTA E MALCIS
NGA AT GJERGJ FISHTA

(e pėrshtatur pėr mė tė vegjlit)
Vendosur nga 751.38 Kb
Dimensioni
Vlerėsimi Vota: LahutaeMalsis.zip - Mesatarja: 1


Panoramat 119
Demo Url -
-
Deēani Voto
Komentet
Deēani
21 Mar 2021
LAHUTA e Malsisė nga at Gjergj Fishta dhe e pėrshtatur pėr lexim pėr mė tė vegjlit- pra pėr moshėn e klasave fillore .

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.10784 sekonda me 38 query