Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP ShkarkimePoeziSHPRISHJA E TERRIT [ Kėrko ]

SHPRISHJA E TERRIT
Titulli SHPRISHJA E TERRIT
Pėrshkrimi HAJDIN ABAZI


SHPRISHJA E TERRIT


POEZI
Vendosur nga Deēani
Dimensioni 896.75 Kb
Vlerėsimi Vota: 2 - Mesatarja: 5


Panoramat -
Demo Url -
Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 4 (0 Pėrdorues tė regjistruar 4 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.13878 sekonda me 38 query