Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Shkarkime->Letėrsi->LAHUTA E MALCĢS [ Kėrko ]

LAHUTA E MALCĢS
Titulli LAHUTA E MALCĢS
Pėrshkrimi Gjergj Fishta

Lahuta e Malcīs

(komplet)


Vendosur nga 2343.33 Kb
Dimensioni
Vlerėsimi Vota: LAHUTAEMALCS-GjergjFishta.zip - Mesatarja: 1


Panoramat 119
Demo Url -
-
Deēani Voto
Komentet
Deēani
04 Mar 2021
Prap edhe njėhere Lahuta u vu nė shkarkim

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 1 (0 Pėrdorues tė regjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11316 sekonda me 38 query