Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Shkarkime->Letėrsi->Fjala si Model Shprehjeje e Ndjenjės Poetike [ Kėrko ]

Fjala si Model Shprehjeje e Ndjenjės Poetike
Titulli Fjala si Model Shprehjeje e Ndjenjės Poetike
Pėrshkrimi Fjala si Model Shprehjeje e Ndjenjės Poetike
Vendosur nga 79.47 Kb
Dimensioni
Vlerėsimi Vota: FJALASIMODELSHPREHJEJEENDJENJSPOETIKE.zip - Mesatarja: 1


Panoramat 119
Demo Url -
-
Deēani Voto
Komentet

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 3 (0 Pėrdorues tė regjistruar 3 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02695 sekonda me 38 query