Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Zona e Shkarkimeve

MKP Shkarkime [ Kėrko ]

Shkarkime
  Kategoria Nėnkateg. File Hyrja e Fundit
Letėrsia pėr Fėmijė
Pėr mė tė vegjlit do ketė edhe disa shkarkime pėr ta
0 6 VJERSHA TĖ ZGJEDHURA PĖR FĖMIJĖ
Letėrsi
Shkarkime nga Letėrsija shqipe
1 6 SIKUR TĖ ISHA DJALĖ
Poezi
Vendi ku sjellim disa nga vėllimet me Poezi.
0 8 KĖTU JAM QE SOT E MOT
DRAMA - Shqipe
Nga kėtu mundė tė shkarkoni Drama shqipe...
0 4 PRANVERA E LIBRAVE
Rrėfime nga Lufta
Edhe ne Dijmė tė dėshmojmė
0 1 Rrėfimet nga lufta...edhe ne dėshmojmė
 

Statistikat
Ndodhen 25 file nė database
Mė e shkarkuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e shikuara: LAHUTA E MALCĢS
Mė e votuara: LAHUTA E MALCĢS

Pėrdoruesit totalė tek Shkarkimet: 2 (0 Pėrdorues tė regjistruar 2 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė:


 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0242 sekonda me 36 query