Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet
Attenzione: Non è stato possibile trovare il file javascript del blocco.Alcune funzioni potrebbero essere disabilitate.
U erdhi fundi edhe dehjeve tona.
U erdhi fundi edhe dehjeve tona.Nga: Kimete BerishaSa e sa herė m'u ka sha' nana,sa herė m'u ka shtrembėru fjala;Sa herė m'u ka deformu portreti,Sa e sa herė m'u ka sulmu bukuria.Keq ps ...
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Si tė jesh humbės i 'mirė'Nga: Kimete Berisha1. Lejoja vetes ta ndjesh humbjen deri nė asht. Mos e shtyej vuajtjen pėr nesėr. Vuaj sot, hiqe gajlenVuajtja ėshtė si njė gotė lėng zemėrim ...
Tradhtarėt e Kosovės
Tradhtarėt e KosovėsNGA: REXHEP TORTE MĖ: 28 SHKURT 2021 NĖ ORA: 12:43Rexhep Torte Kush e tradhton Kosovėn e ka tradhtuar Zotin, dhe kush e tra ...
 
Postimet e fundit nga Forumi
Tradhtarėt e K...
Nga: Deēani
me: Diele, 28 Shkurt 2021 15:18
Letėr e hapur ...
Nga: Deēani
me: Diele, 28 Shkurt 2021 14:55
DUART E PĖRGJA...
Nga: Deēani
me: Shtunė, 27 Shkurt 2021 15:35
Si tė jesh hum...
Nga: Deēani
me: Mėrkurrė, 17 Shkurt 2021 16:06
U rritėn fėmij...
Nga: Deēani
me: Hėnė, 15 Shkurt 2021 09:09
 
Komentet
Shkarkimet Komenti Autori Data Totali i Komenteve
No comments
Galeria Komenti Autori Data Totali i Komenteve
No comments
Revista Jone Komenti Autori Data Totali i Komenteve
Asnje koment
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02229 sekonda me 39 query