Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 06:48:30 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Dyshime rreth vdekjes se beftė tė Heroit tonė Kombėtar,Gjergj Kastrioti-Skenderb  (Lexuar 247 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēanasi
Administrator
*
Dhjetor 02, 2021, 06:48:30 PD

Popullariteti: 0
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Gusht 26, 2021, 10:45:49 PD
 • Identifikimi i fundit:Nėntor 30, 2021, 02:21:49 MD
 • Postime: 10


  Email
  « : Shtator 09, 2021, 05:28:10 MD »


  All comments are available to Registered Members only.
  You are welcomed to join our community. Register
  Already a member? Login to view the posts
  Identifikuar
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.14026 sekonda me 28 query