Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 10:57:36 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: “Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”  (Lexuar 141 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēani
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 10:57:36 MD

Popullariteti: 0
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Gusht 26, 2021, 09:45:49 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 07:38:10 MD
 • Postime: 7


  Email
  « : Shtator 09, 2021, 09:29:42 PD »

  “Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”, deklarata e ish admiralit kroat “ēmend” Serbinė

  NGA: F.B MĖ: 9 SHTATOR 2021 NĖ ORA: 10:09

  expand the original image
  Davor Domazet Losho

  Gazeta serbe “Informer” ka shkruar pėr “skandalin mė tė ri kroat nė regji tė njė ustashi”, ku njė ish-admiral i ka quajtur serbėt, popull tė urrejtjes dhe qen, transmeton “Bota Sot”.
              Sipas kėtij mediumi, ėshtė skandaloze deklarata e admiralit tė dikurshėm kroat, Davor Domazet Losho, nė njė video nė Youtube, derisa komenton ngjarjet e fundit me rastin e ardhjes nė detyrė tė mitropolitit Joanakije nė Cetinje, ku serbėt i quan qen.
        “Serbėt i urrejnė tė gjithė tjerėt. Ata janė popull i urrejtjes. Nuk ka nė shpirtin e tyre asgjė nga ajo i mėson Krishti. Te ata kjo ėshtė pro-formė. Nė objektin mė tė shenjtė tė popullit malazez ti vjen, po nuk mundesh tė vish aty me forcė. Ky ėshtė njė okultizėm i kulluar dhe i paparė. Ata sillen si qentė”, ka thėnė admirali Davor Domazet Sholo nė njė video.
              Mė pas, ai ka pėrshkruar edhe kinse mbrojtjen ndaj drejtuesve tė Kishė Ortodokse Serbe, nga snajperistėt.
              Paramendoni, ata janė sjellė me helikopter. Ndėrsa ata aty aktrojnė kinse mbrojtje nga fishekėt. Tash pasi kaloi flasin kot kinse ishin tė kėrcėnuar nga snajperistėt. Jo , ata tash po bėjnė teatėr. Ata po tregohen si viktima. Tash kemi vampirizmin e ustashėve”, ka thėnė ish-admirali kroat.

  Identifikuar
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.043 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01981 sekonda me 28 query