Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 10:08:00 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Ligji mbi humorin!  (Lexuar 330 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 10:08:00 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Prill 22, 2021, 07:54:28 PD »

  Ligji mbi humorin!
  Nga: Kimete Berisha  1.
  Qysh e bleve kėtė shpi?
  - Vllaznia ma kanė ble.
  Ku i ke vllaznit?
  - N'Gjermani, n'Zvicėr, n'Sicili, n'Suedi, n'Amerikė, n'Francė, n'Angli...
  E kerrin qysh e ke ble?
  - Valla edhe kerrin janė ba bashkė vllaznia e ma kanė ble. Se e kanė ditė ata se gjithė kam pas merak n'kerr t'mirė.
  Na e ēojna mirė. Baba na e ka lanė amanet me dasht njani tjetrin.
  A ka diēka qė ke ble me paret t'ua?
  - Po more. Bukėn.
  2.
  Zonjė, a punon?
  - Po kurrė pa pushu!
  Sa e ke rrogėn?
  - 300 Euro veē gjithmonė i marr me t'parin.
  Sa e ke ble banesėn?
  - 100 mijė Euro.
  Ku i ke marrė paret?
  - Ma ka ble Romeo. Ėshtė histori e gjatė...
  Ku ėshtė Romeo?
  - E ka mbyt veten.
  Para se me mbyt veten ka jetu n'oborrin e shtėpisė sė Shekspirit, nė Danimarkė.
  E kerrin qysh e ke ble?
  - Kerrin ma ka ble Rudolf Valentino?
  Ku ėshtė ai person fizik? A mund tė flasim me tė?
  - Rudolfi ėshtė n'Itali.
  Mund t'i flisni lirisht, po ai nuk mund t'u pėrgjigjet, se ka vdek, i ri ka vdek ai, bet djalė, ka qenė dashnor arketip i ekranit.
  E unazėn e diamantit qysh e keni ble?
  -,Eh, kjo unazė e ka njė histori fort t'dhimbshme, s'muj me hy anej se bėhem pėr infuzion.
  Ta ka ble dikush?
  - Po, dashuria ime e jetės.
  Kush ėshtė ai?
  - Me Ligj nuk kėrkohet deklarimi i dashurisė, por i pasurisė.
  A ka diēka qė e ke ble me paret t'ua?
  - Po qysh s'ka, plot sene!
  P.S. Ėshtė vonė pėr konfiskimin e pasurisė.
  Ka vjedh kush ka vjedh.
  Pini maca ujė.
  Tė gjithė do tė thonė se pasuria u ka ardhur nga diaspora.
  Mė mirė me pas hartu draft mallkimin: 'Mos ua pafshit hajrin'!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.10148 sekonda me 28 query