Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:39:45 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Lėreni pranverėn tė vijė!  (Lexuar 146 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:39:45 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Prill 13, 2021, 01:53:53 MD »

  Lėreni pranverėn tė vijė!

  Nga:Silvana Begaj  E vėrteta qė i bėn njerėzit tė lirė, nė shumicėn e rasteve, ėshtė e vėrteta tė cilėn njerėzit preferojnė tė mos e dėgjojnė! (H.S.Agar)

  Por, Lėreni pranverėn tė vijė. Me tė del Dielli. Ai diell qė i jep jetė cdo qenieje, ai diell qė lė zbuluar cdo padrejtėsi. Dielli qė bėn sythat tė shpėrthejnė nė lule.
  Lėreni pranverėn tė vijė se Pranvera sjell diellin. Ai diell qė duhet tė ngrohė anembanė Shqipėrinė, jo vetėm deri nė kufij, por kudo ku ka shqiptarė.
  Kėrkoj tė lini pranverėn tė vijė, por kam kohė qė kam mėsuar se asgjė nuk vjen vetė… Ka kohė qė kam mėsuar se duhet ta shpėtojmė vetė veten. Le tė bėhemi heronjtė e vetes. Le tė shpėtojmė veten nga kėto pranvera farse 31 vjecare.
  Se Pranvera shqiptare duhet tė sjellė:
  Njė rini tė shėndoshė e jo njė rini tė lodhur nga kafet dhe nga mungesa e mundėsive pėr tė zhvilluar ambiciet dhe ėndrrat si cdo rini nėpėr botė.
  Njė arsim dinjitoz dhe jo njė arsim tė kalbur qė nė rrėnjė qė mė shumė po prodhon injorancė se dije.
  Njė shėndetėsi shėruese, jo njė shėndetėsi tė sėmurė dhe korruptive, njė sistem drejtėsie mbrojtėse dhe jo njė drejtėsi tė inkriminuar deri nė qelizė. Kjo pranverė duhet tė ngrohė cdo lloj shtrese, dhe shumė mė shumė atė vunerabėl. Ky Diell ngroh pensionistėt dhe iu jep jetė fėmijėve.
  Lėreni Pranverėn tė vijė se njerėzit me aftėsi ndryshe duan rrezet e diellit pranveror t“i ngrohi. Le ta shuajnė ato rreze atė inat, mllef, varfėri qė ka*ritur kaq shumė numrin e vrasjeve .Le tė shkrijnė akujt 31 vjecar nė zemrat tona.
  Lėreni pranverėn tė vijė qė tė zgjidhen kėto ngėrce tė kota dhe kaq tė rrezikshme qė kanė vrarė ėndrrat e brezave tė tėrė. Le tė kthejmė diellin sėbashku pa pranuar tė pėrjetojmė hijet nga ata qė kanė fshehur diellin pėr kaq vite.
  Por dielli nuk fshihet pėrjetėsisht se kjo ėshtė Shqipėria e shqiptarėve dhe pranvera nuk vjen me alternativa tė vjetra.
  Pranvera vjen me ata qė na pėrfaqėsojnė Ne, Shqipėrinė, qė luftojnė pėr tė arritur objektivat me rezultate maksimale, qė plotėsojnė cfarė duhet tė bėhet, qė bėjnė punėn pėr tė cilėn janė zgjedhur.
  Unė nuk dua fajtorė mediatikė. Dua njerėz tė pėrgjegjshėm pėr veprimet e tyre. Emrat e pėrveēėm, pėr mua dhe shqiptarėt e ndershėm, nuk ekzistojnė. Pėr mua ekziston e bukura Shqipėri dhe tė mirėt shqiptarė.
  Kėto sjellin Pranverėn me diell nė tė bukurėn Shqipėri!


  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.0201 sekonda me 28 query