Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 08:47:25 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Ju 'mbyti'!  (Lexuar 142 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 08:47:25 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Prill 06, 2021, 11:57:47 PD »

  Ju 'mbyti'!

  Nga:

  Kosova ėshtė vendi mė i varfėr nė Evropė, ama dilemat i ka luksoze:

  'Tė shkojmė nė zgjedhje apo ta votojmė Vjosa Osmanin Presidente'!

  Kryeministri po lufton me 'armėt' qė i ka nė duar, nuk po i huazon ato 'armė' nga askush, as nuk po lyp ndihmė nga opozita.


  Ai nuk mund tė sillet si humbės, kur nuk ėshtė.

  Dhe vazhdimisht po fiton.

  Po fiton sepse po i zė kundėrshtarėt nė befasi.

  Si sot me Ligjin pėr Zgjedhje.  Tė gjithė duhet t'i gėzohen kėtij Ligji.

  Kjo ėshtė ajo 'gracka', qė duke u mbrojtur nga Kryeministri Kurti, opozita po krijon 'armiq', me shumicė.

  Opozita e ka harruar veten, e obsesionuar me urrejtje ndaj pozitės.

  Pėr tė mirėn e shqiptarėve tė disaporės ėshtė ky Ligj.

  Nuk ka diasporė tė Vetėvendosjes.

  Por diasporė tė Kosovės.

  Kjo ėshtė grackė!

  Dhe i pari ra nė tė Bedri Hamza.

  Keq pėr opozitėn nėse e voton Vjosa Osmanin pėr Presidente, e edhe mė keq pėr ta nėse shkojmė nė zgjedhje.

  Kush nuk e voton Ligjin pėr Zgjedhje e irriton diasporėn qė na mban me bukė.

  I irriton edhe votuesit e vet.

  Me Kryeministrin Albin Kurti, tash pėr tash nuk keni alternativė.

  P.S. Ec e mos shko nė zgjedhje, gjithė ky mot i mirė qė po i merr fituesit!
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.10661 sekonda me 28 query