Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 10:55:40 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!  (Lexuar 177 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Admin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 10:55:40 MD

Popullariteti: 10
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 07:26:28 PD
 • Identifikimi i fundit:Shtator 27, 2021, 07:01:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 20

  Administrator


  WWW Email
  « : Mars 17, 2021, 11:56:05 PD »

  Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !! Serbia Ne Kembe I’a Nxurr Te Zezat…

  February 26, 2021Admin  Gjenerali i pensi.onuar serb i dėnuar pėr krime lufte, Vladimir Lazareviq, i cili ishte komandant i Korpusit tė Prishtinės tė –ish-Ushtrisė Jugosllave gjatė kohės sė luftes ne Kosovė, zbulon dėshmitė e tij nga koha e luftės dhe tmerrin e Bet,ejės sė Koshares.
  Gjenerali serb ka folur edhe pėr betejen e Koshares ne te cilėn forcat ushtarake serbe pėsuan humbje tė mėdha.
  Gjenerali serb duke folur pėr Betejėn e Koshares, thotė se mė mė 9 pril ndodhi thyerja e kufirit dhe hyrja e trupave tė UĒK-sė nė Kosovė nga Shqipėria.
  Sulmi ishte i tmerrshėm, dhe armiku ishte shumė, i armatosur mirė, me mbėshtetje tė mirė ajrore dhe instruktorėt mė tė mirė tė NATO-s … Ishte njė Vietnam nė miniature. Nuk ishte beteja vetėm e Karakollit tė Koshares, ishte njė front prej 15 kilometrash”.
  “Ishin kėputur tė gjitha lidhjet me vijėn e parė tė frontit. Unė merrja raport nga ura ime komanduese. Pėrveē pėrshkrimit tė hollėsishėm tė kėtij kaosi, ai tha Ne do ta mbrojmė kufirin me ēdo kusht! me shkronja tė theksuara. U rrėqetha kur i lexova kėto fjalė dhe u pėrgjigja: ‘Mbajeni, mbrojeni Serbinė. Ne po vijmė’, dhe kėtė do ta kujtoj derisa tė jem gjallė. Ne shkuam nė vijėn e parė tė luftimeve. Nė atė kohė, gjeneral Pavkoviē ishte gjithashtu pranė meje, i cili pėrshėndeti fjalėt e mia dhe urdhėroi tė ashtuquajturin homologun tonė nga ana jone.
  Gjenerali serb flet me dhembje kur e kujton tėrheqjen e ushtr,sė serbe nga Kosova
  “Nė atė moment kisha probleme tė tjera. Unė duhej tė tėrh.qja njerėzit dhe pajisjet pa pėrjetuar njė debakėl.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.11457 sekonda me 28 query