Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:37:10 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: U rritėn fėmijėt e 98-tės!  (Lexuar 174 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:37:10 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Shkurt 15, 2021, 09:09:31 PD »

  U rritėn fėmijėt e 98-tės!

  Nga: Ēun Lajēi

  A guxoj me folė?
  Ani. Mbasi jam sherua m'falet shkretnimi!
  Mbramė kur i pashė tre ish lider, tue u ankua se si populli i la t'humbun rrugėve, e tue mos ia pranua fitorėn tjetrit, e plot dy javė banė dasėm pa nuse, tue nxjerrė her helm her mjalt, herė pelim herė mehlem nga goja, m'u kujtua sofra e mbushun plot mish dashi e Oso Kuka mbėshtetun n'rreth t'oxhakut:
  - e knova
  " A thue ē'ka n'jaj Oso Kuka qi tue i shkua s'ash sonte buka!"
  ***  Paj... edhe unė sa do qė i mirė isha, jam plakė e duhet me ndejt n'rreth t'oxhakut e me dorėzua zotshpillėkun tė nji artist tjetėr!
  - Ikni, se boll u thirret n'Ibrahimin e n'UĒK-nė! I duhen ide e lufta t'reja kėtij populli, se janė rritė femijėt e 98-tės e Kosovėn e duen ma t'pastėr e ma t'bukur!
  Veē mos harroni, se hala keni m'u ndėshkua, nėse mendoni me ia vu ndėrskamcėn fituesit!
  Urime sokolanat e VV-sė!
  Dardani, 15.02.2021
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.10232 sekonda me 28 query