Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:32:43 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Berishėt votuan  (Lexuar 124 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:32:43 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Shkurt 14, 2021, 03:56:03 MD »

  Berishėt votuan


  Nga:Kimete Berisha  Se Berishėt janė si vargu i bukur i 'Modern talking' -
  Vetėm dashuria ua thyen zemrat 'atyre', gjė tjetėr nuk ua lė shenjė. 
  Ēu dil voto se Ti je dikushi.
  Askush nė botė nuk ėshtė si Ti.
  Ty s'tė gjendet shoku,
  s'tė gjendet shoqja n'kėtė dynja.
  Ti qė tash je mbyllur nė shtėpi, e qė ende je i pėrgjumur nė tlina,
  Tė kuptoj, je lodhur nga pritjet e gjata, prandaj ke humbur shpresėn qė nė kėtė vend ndonjėherė mund tė bėhet mirė,
  Dil jepja edhe njė shans vetes.
  Dil dridhe pakon e votimit.
  Dil shpoje letrėn e votimit, anė e pėrtej.
  Dil Voto.
  Se prej teje varet.
  Prej teje qė lejon tė tjerėt tė vendosin pėr Ty.
  Ēu vendos pėr vete dhe bėrtit me sa zė qė ke:
  pėr Drejtėsi, pėr ndryshim, pėr barazi, pėr punėsim, pėr dije, pėr njė tjetėr jetė.
  Ti s'beson, por dije se ēdo gjė nė jetė ndryshon, deshėm apo s'deshėm ne.
  Gjithēka e ka njė fund.
  Edhe vuajtja harxhohet njė ditė.
  Edhe padrejtėsia ėshtė 'Njė faqe me fund'.
  Ju dua. Dhe ju lus tė votoni.
  P.S. E nė mbrėmje do tė kėndojmė:
  'O pasuli pa maru- a guxoni ma me lu'.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.04 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.11959 sekonda me 28 query