Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 10:35:45 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: S'deshta, por fola!  (Lexuar 123 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 10:35:45 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Shkurt 01, 2021, 10:14:51 PD »

  S'deshta, por fola!

  Nga: Ēun Lajēi
  expand the original image

  S'po du' e s'po muj pa folė e s'po dua me prishė zemrėn e askujt!
  S'po muj e me heshtė kisha dashtė, po s'po muj, se s'po m'leni ju qė njisoj vepruet vite ma parė tue ba parada t'rrethuem me polici.
  Si mund t'i thoni nji grueje qė e pėrfaqėson shtetin e vet n'qytetin e vet (veē nese ju e falet e ne s'po dimė), ēka deshte qė shkove n'Mitrovicėn e veriut ( qė ju ia dhatė kėtė emėn, jo gjenerata e dyzetė e pestė)!
  Si mund t'i thoni nji ish kryeministri e nji kryeministri n'ardhje: Ujk n'Prishtinė e lepur n'Mitrovicė!?
  Pse, a mos luftuet ju vite ma parė, e ne qėlluem t'qorruem qė s'iu pamė?
  Cili ishte qėllimi?
  Me u vra edhe nji Enver e me shitė pallavra n'Prishtinė?
  Lexoni pak pėr Isa Boletinin se iu ban mirė! Ai hynte n'Boletin, por s'dilte pa e ba Shqypni!
  Ne e kemi ngreh zhag filanin!? Thonė e zgėrdhihen!
  Po, namin e patet ba tue ba foto me Radojēiqin e Rakiēin! Shikojeni vetėn n'internet!
  Mjerimi s'ka emėn po gjurmė t'mjerueshme!
  P.S!
  Ramush.
  N'Istog t'thashė publikisht, me 2019-tėn, n'fushatėn tande zgjedhore: Mos vdeksha pa e pa Albinin Kryeministėr e Ty me Albinin!
  Nuk t'erdhi mirė atė ditė, (bile mbas tubimit tre burra nga rradhet tua m'kėrcnuen) por mua sonte po m'vjen mirė, teksa po t'shikoj nė T7 tue folė pėr Albinin Kryeministėr e pėr vetėn President!
  Kosovės i duhet truni edhe zemra dhe i bani mirė nėse futeni pa hile n'jarm, e lavrėn e ēoni drejt ma n'fund!
  S'deshta, por fola! Gabova
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01864 sekonda me 28 query