Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:40:36 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Si ta fus nė xhep aman Si ta fus nė xhep aman aman-si ta fus -si ta fus nė dorė!  (Lexuar 90 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:40:36 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Janar 30, 2021, 11:50:25 PD »

  Si ta fus nė xhep aman aman-si ta fus nė dorė!


  Kimete Berisha


  Nga: Kimete Berisha

  Shumė ju ka bė merak me fut Albinin nė xhep.
  Po ka qejf, u dogj flalė qė ai moment kur e fut Albinin nė xhep me qenė natė dhe ky me qenė i veshur me pizhama tė mėndafshit.
  Tash nuk jam e sigurt pėr cilin xhep e ka fjalėn, a pėr xhepin e pasmė a pėr xhepin pėrpara.
  Se ka dallim.
  Nėse e ka fjalėn pėr xhepin e pasmė, mundesh me marr edhe njė shami tė kaubojėve dhe sipas dėshirės vendos vet a ta fusėsh nė xhepin e majtė apo tė djathtė.
  Nėse e vendos shaminė nė xhepin e djathtė, je kandidat pasiv, nėse e mban shaminė nė xhepin e majtė kėrkon 'rival' aktiv.
  Por kujdes se ka edhe xhepa tė rremė, veē pėr zbukurim.
  Dhe kujdes se kur e fut njeriun nė xhep, pastaj ai ti lexon letrat n'xhep.
  Me pas dėshirė me fut dikė nė xhep, ėshtė dėshirė posesive, perverse besa, sipas fjalorit shqip do tė thotė 'me bė pėr vete dikė, me shti nė dorė'.
  Boll o pus, se marre. Kalo sė paku nė rrip tė pantollave.
  Ti dėshiron tė thuash tė mbaj nė vegė tė pantollave, e mend te xhepi!
  Me mbajt dorėn nė xhep derisa bisedon me njerėz, nuk ėshtė e lavdueshme.
  Edhe nė K'uran shkruan.
  P.S. Dhe merr mėsim prej grave.
  Kur gruaja e fshatit i shpall luftė frontale rivales sė saj, i thotė, si nė vijim:
  Krejt punėt i kryej dhe njėkohėsisht ty tė mbaj nė shpinė!
  Kjo ėshtė simbolikė e bukur, perv.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.032 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.0219 sekonda me 28 query