Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:09:41 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: 'Eleganca ėshtė refuzim'.  (Lexuar 138 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:09:41 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Janar 17, 2021, 08:52:50 MD »


  'Eleganca ėshtė refuzim'.

  Nga:Kimete Berisha

  Nuk mund tė jetė temė e debatit se
  'Kush ėshtė mė i mirė, mė i ndershėm, mė i ditur dhe mė i zoti' - Albin Kurti apo Enver Hoxhaj
  Tė gjithė do tė thoshin: Albini.
  Enveri boll e ka qė Albini s'po e 'mohon', por po e refuzon nė heshtje.
  Sepse, nėse Albini do tė pranonte tė debatonte me Tė, do ta pranonte 'urdhėrin' e Tij.
  Refuzimi i heshtur i Albinit ėshtė mirėsjellje.
  Me qenė nė vend tė Albinit e kisha mohu' 'keqas' Enver Hoxhajn, (derėn s'kish ditė me gjetė),
  gjithnjė 'me zė tė butė dhe me argumente tė forta'.
  (Enveri, teze'sh po luan a!)
  P.S. Frymėzuar nga Diego Maradona.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.17597 sekonda me 28 query