Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:04:27 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: LDK sillet rreth ushkurit!  (Lexuar 137 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Albin
Administrator
*
Tetor 24, 2021, 09:04:27 MD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Dje nė 03:08:28 MD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Janar 16, 2021, 10:44:16 PD »

  LDK sillet rreth ushkurit!

  Nga: Kimete Berisha

        Muhamet Hamiti, qysh s'po tė vjen marre m'i 'shti' gratė nėpėr nėn 'sqetulla' tė burrave.
        Nuk po kuptoj pse nuk merresh me ndonjė 'organ' tjetėr tė Albinit, pse nuk merresh me trurin e tij pėr shembull, po t'u ka tek e merresh me nėn sqetullat e tij, me zbulu se kush u strehu aty!
        Nė bazė tė ēkahit gruaja u dashka me qenė nėn sqetullat e njė burri?
        Kush tė ka thėnė Ty se je mė 'i zoti' se njė Grua!
        Dhe kush tė ka thėnė Ty se je mė i guxmshėm se njė Grua!
        Pse Vjosa Osmani nuk qenka e guximshme, sipas teje!     
        Ku e di ti ēka ėshtė Guximi kur s'ke Guxuar kurrė!
        Ēfarė primitivi dhe ēfarė mizogjini je ti qė i sheh gratė nėpėr nėn sqetulla tė burrave!
        Qysh njė 'profesor' pėrdor shprehje tė ulta dhe perverze (si afsh pėr shembull) kur e tipizon njė grua politikane!
        Ēfarė partie ėshtė LDK qė i ka mendt veē te 'ai sendi' dhe gjithēka e sjellin rreth ushkuri.

  P.S Albinini dėr sqetulla mban Libra, e jo Njerėz.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01761 sekonda me 28 query