Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 21, 2021, 11:13:27 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Njė dhuratė pėr ju nga Mergimtari.ch  (Lexuar 1209 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Admin
Administrator
*
Prill 21, 2021, 11:13:27 MD

Popullariteti: 10
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 07:26:28 PD
 • Identifikimi i fundit:Prill 13, 2021, 09:20:56 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 20

  Administrator


  WWW Email
  « : Nėntor 22, 2011, 10:17:34 MD »

  http://www.youtube.com/watch?v=Q021f-cf7So

  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu
  Deēani
  Administrator
  *
  Prill 21, 2021, 11:13:27 MD

  Popullariteti: 30
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 09:11:27 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5710

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #1 : Dhjetor 04, 2012, 11:45:29 PD »

  http://www.youtube.com/watch?v=ZOkODLKM5Kk
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.07 sekonda me 19 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.10854 sekonda me 28 query