Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 05:53:31 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: A jeni xheloz nė dashuri?  (Lexuar 10755 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Agim
Moderator
*
Janar 22, 2022, 05:53:31 PD

Popullariteti: 14
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 03, 2010, 11:14:51 PD
 • Identifikimi i fundit:Gusht 23, 2015, 08:58:28 MD
 • Vendndodhja: Basel
  Postime: 2790


  Email
  « Pėrgjigju #10 : Prill 02, 2012, 07:10:27 MD »


  All comments are available to Registered Members only.
  You are welcomed to join our community. Register
  Already a member? Login to view the posts
  Identifikuar
  Lady
  Fillestar
  *
  Janar 22, 2022, 05:53:31 PD

  Popullariteti: 0
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Austria Austria

 • Data e Regjistrimit:Maj 05, 2013, 12:11:47 MD
 • Identifikimi i fundit:Gusht 28, 2018, 09:35:22 PD
 • Vendndodhja: Gjithkund dhe gjithkah
  Postime: 25


  Email
  « Pėrgjigju #11 : Mars 29, 2017, 07:47:29 MD »


  All comments are available to Registered Members only.
  You are welcomed to join our community. Register
  Already a member? Login to view the posts
  Identifikuar
  Faqe: 1 [2]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.051 sekonda me 17 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.02007 sekonda me 28 query