Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 08:32:22 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Tempo (1942) / Ja pėrse shqiptarėt e Kosovės janė autoktonė – Shpjegimi i gjuhėt
Albin
- 142 Ditė mė parė
Albin
0 329 Postimi i fundit Maj 03, 2021, 11:13:47 PD
nga Albin
Shenjtorėt e lirisė
Albin
- 504 Ditė mė parė
Albin
0 172 Postimi i fundit Maj 06, 2020, 03:48:56 MD
nga Albin
Duke njohur historinė tonė, njohim veten dhe mbrojmė identitetin kombėtar
Albin
- 808 Ditė mė parė
Albin
0 654 Postimi i fundit Korrik 07, 2019, 04:19:18 MD
nga Albin
DYZETĖ VJET ME ĒETAT KAĒAKE
Albin
- 923 Ditė mė parė
Albin
4 1550 Postimi i fundit Prill 04, 2019, 03:40:01 MD
nga Albin
ALBANĖT « 1 2 3 4 5 »
Albin
- 2553 Ditė mė parė
Albin
45 6751 Postimi i fundit Mars 10, 2019, 07:56:32 MD
nga Albin
Gjenocidi serbomadh dhe qėndresa shqiptare « 1 2 3 »
Albin
- 3613 Ditė mė parė
Albin
21 3781 Postimi i fundit Janar 13, 2019, 10:22:39 PD
nga Albin
LUFTA E DRENICĖS-SHABAN POLLUZHA « 1 2 3 4 »
Albin
- 1788 Ditė mė parė
Albin
37 3123 Postimi i fundit Mars 30, 2018, 11:53:47 PD
nga Albin
TROPOJA nė BREZA « 1 2 »
Albin
- 1960 Ditė mė parė
Albin
15 3383 Postimi i fundit Prill 08, 2017, 09:10:16 PD
nga Albin
Propaganda e dendur antishqiptare dhe elita politike shqiptare
Albin
- 1684 Ditė mė parė
Albin
5 468 Postimi i fundit Shkurt 17, 2017, 04:28:35 MD
nga Albin
TE MOLLA E KUQE « 1 2 3 4 5 »
Albin
- 2581 Ditė mė parė
Albin
47 6852 Postimi i fundit Janar 07, 2017, 04:08:17 MD
nga Albin
ODA E JUNIKUT
Albin
- 1973 Ditė mė parė
Albin
7 1576 Postimi i fundit Gusht 17, 2016, 06:50:15 PD
nga Albin
SHOTA dhe AZEM GALICA « 1 2 ... 7 8 »
Albin
- 4219 Ditė mė parė
Albin
79 14158 Postimi i fundit Shkurt 19, 2014, 11:26:26 PD
nga Albin
VEPRIMTARIA ANTIKOMBĖTARE E ESAT PASHĖ TOPTANIT « 1 2 3 4 5 »
Albin
- 3588 Ditė mė parė
Albin
43 7853 Postimi i fundit Dhjetor 27, 2013, 05:27:52 MD
nga Albin
Lidhja Shqiptare e Prizrenit « 1 2 3 »
Albin
- 3610 Ditė mė parė
Albin
27 7245 Postimi i fundit Dhjetor 27, 2013, 05:02:18 MD
nga Albin
Ekspozohet flamuri qė u pėrdor nė varrimin e Ismail Qemalit
Albin
- 3526 Ditė mė parė
Albin
0 827 Postimi i fundit Janar 27, 2012, 11:01:49 PD
nga Albin
Doli nga shtypi "Historia e Kosovės" e autorit Jusuf Buxhovi
Albin
- 3526 Ditė mė parė
Albin
0 791 Postimi i fundit Janar 27, 2012, 09:09:48 PD
nga Albin
Aleksandri i Madh, shqiptar?
Mergimtarja
- 4020 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1082 Postimi i fundit Nėntor 02, 2011, 08:12:39 MD
nga Durim
Gjergj Kastrioti – Skenderbeu (1403- 1468 )
Durim
- 3915 Ditė mė parė
Durim
7 1792 Postimi i fundit Janar 03, 2011, 09:15:05 MD
nga Durim
Leter Fishtes!
Agim
- 3935 Ditė mė parė
Agim
4 1217 Postimi i fundit Dhjetor 14, 2010, 09:01:10 MD
nga Agim
ADN-ja, sekreti nga vijnė shqiptarėt
Durim
- 3997 Ditė mė parė
Durim
0 889 Postimi i fundit Tetor 13, 2010, 07:52:10 MD
nga Durim
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.055 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14574 sekonda me 28 query