Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 07:39:52 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėn-Forume
Asnjė Postim I Ri POLITIKA
Gjithėēka rreth Politikės.
10 Postime
10 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne “Gjuetia e peshqve tė mė...
Shtator 07, 2021, 05:14:33 MD
Asnjė Postim I Ri OPINIONE
Opinioni i juaj Politik...
60 Postime
60 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Dyshime rreth vdekjes se...
Shtator 09, 2021, 04:28:10 MD
Asnjė Postim I Ri AKTUALE
27 Postime
27 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Akuzat “bombė” tė Halil ...
Shtator 10, 2021, 04:10:33 MD
Asnjė Postim I Ri INTERVISTA
2 Postime
2 Tema
Postimi i fundit: nga Albin
ne Vjosa Osmani intervistė ...
Mars 15, 2021, 04:13:28 MD
Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Tmerrohet Serbia, Mali i Zi zgjeron listėn e vendeve me tė cilat hap kufirin mes
Albin
- 481 Ditė mė parė
Albin
0 138 Postimi i fundit Maj 29, 2020, 02:53:10 MD
nga Albin
Tunduni o njerėz!
Albin
- 503 Ditė mė parė
Albin
0 140 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 05:12:54 MD
nga Albin
Gruaja e Komandant Bjeshkės1 del publikisht nė pėrkrahje tė Kurtit, ja ēka thotė
Albin
- 503 Ditė mė parė
Albin
0 143 Postimi i fundit Maj 07, 2020, 09:03:31 PD
nga Albin
Rrėzohet i pasuri – ka qenė aksident, rrėzohet fukarai thuhet se ka qenė i dehur
Albin
- 505 Ditė mė parė
Albin
0 140 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:57:52 PD
nga Albin
Ja kush ėshtė i dyshuari pėr vrasjen e Jusuf e Bardhosh Gėrvallės dhe KadriZekės
Albin
- 505 Ditė mė parė
Albin
0 122 Postimi i fundit Maj 05, 2020, 11:33:19 PD
nga Albin
Qan e qesh atdheu
Albin
- 508 Ditė mė parė
Albin
0 145 Postimi i fundit Maj 02, 2020, 07:28:25 MD
nga Albin
Nė Kosovė ka ndodhė gjenocidi, kėtė e ka bėrė Serbia
Albin
- 509 Ditė mė parė
Albin
1 179 Postimi i fundit Maj 01, 2020, 07:48:54 MD
nga Albin
INTERVISTA/A e shkeli Thaēi Kushtėtutėn?
Albin
- 517 Ditė mė parė
Albin
0 125 Postimi i fundit Prill 23, 2020, 11:39:47 PD
nga Albin
Ankthi i tradhtarėve tė Kosovės: Populli qė do t’i shporrė shumė shpejt!
Albin
- 538 Ditė mė parė
Albin
0 177 Postimi i fundit Prill 02, 2020, 09:13:31 PD
nga Albin
Deputeti i mirė dhe i keq(bizar)
Albin
- 540 Ditė mė parė
Albin
0 200 Postimi i fundit Mars 31, 2020, 09:40:49 PD
nga Albin
Albin Kurti e humbi qeverinė, por e fitoi pushtetin pėr njė kohė tė gjatė
Albin
- 544 Ditė mė parė
Albin
0 187 Postimi i fundit Mars 27, 2020, 10:14:19 PD
nga Albin
Dhe, iku Albini e shkoi Vjosa
Albin
- 545 Ditė mė parė
Albin
0 208 Postimi i fundit Mars 26, 2020, 06:55:34 MD
nga Albin
Grushtshteti nė tentativė
Albin
- 550 Ditė mė parė
Albin
0 231 Postimi i fundit Mars 21, 2020, 08:08:15 MD
nga Albin
Mjeku i UĒK-sė shpėrthen ndaj akademikėve tė LDK-sė,e quan ahmak e tromak Veliun
Albin
- 550 Ditė mė parė
Albin
0 162 Postimi i fundit Mars 21, 2020, 06:34:37 MD
nga Albin
Ti Hashim Thaēi a je president i Kosovės apo je Precjednik Serbije?
Albin
- 551 Ditė mė parė
Albin
0 170 Postimi i fundit Mars 20, 2020, 04:26:54 MD
nga Albin
Vazhdojnė ta pėshtyjnė Adem Jasharin!
Albin
- 562 Ditė mė parė
Albin
0 168 Postimi i fundit Mars 09, 2020, 05:18:17 MD
nga Albin
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, t
Albin
- 564 Ditė mė parė
Albin
0 164 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 07:32:03 MD
nga Albin
Jusuf Buxhovi zbulon tė pathėnat, qė nuk janė dėgjuar asnjėherė mė parė pėr Adem
Albin
- 564 Ditė mė parė
Albin
0 195 Postimi i fundit Mars 07, 2020, 05:31:52 MD
nga Albin
Oh Ricky, you talkin' to me!
Albin
- 572 Ditė mė parė
Albin
0 164 Postimi i fundit Shkurt 28, 2020, 10:40:04 PD
nga Albin
Tri fazat e tradhėtisė sė Hashim Thaēit ndaj Atdheut
Albin
- 574 Ditė mė parė
Albin
0 168 Postimi i fundit Shkurt 26, 2020, 08:29:48 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2 3 ... 12   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.058 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.94593 sekonda me 28 query