Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:23:50 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Skenari i shkatėrrimit tė shtetit tė Kosovės
Albin
- 585 Ditė mė parė
Albin
0 267 Postimi i fundit Qershor 16, 2020, 10:06:09 MD
nga Albin
Njėmijė arsye pse Hashim Thaēi duhet tė shkojė para drejtėsisė pėr tradhti!
Albin
- 585 Ditė mė parė
Albin
0 142 Postimi i fundit Qershor 16, 2020, 08:23:34 MD
nga Albin
Qeveri me “nashta”
Albin
- 593 Ditė mė parė
Albin
0 143 Postimi i fundit Qershor 08, 2020, 03:31:32 MD
nga Albin
Heqja e reciprocitetit ndaj Serbisė, Kosovėn nga shteti sovran dhe i pavarur e k
Albin
- 594 Ditė mė parė
Albin
0 146 Postimi i fundit Qershor 07, 2020, 08:23:28 MD
nga Albin
Qeveria M..tafa, Horordinaj, Ēeliku!
Albin
- 594 Ditė mė parė
Albin
0 139 Postimi i fundit Qershor 07, 2020, 07:57:21 MD
nga Albin
Presidenti i Kosovės ia doli - e bėri vendin me qeveri tė ‘Listės Srpska’![/
Albin
- 595 Ditė mė parė
Albin
0 142 Postimi i fundit Qershor 06, 2020, 08:21:33 MD
nga Albin
Urime festėn e heqjes sė reciprocitetit ndaj Serbisė Druzhe Iso
Albin
- 595 Ditė mė parė
Albin
0 97 Postimi i fundit Qershor 06, 2020, 07:48:51 MD
nga Albin
Kosova me fotografi qė prodhon shumė tradhti
Albin
- 596 Ditė mė parė
Albin
0 105 Postimi i fundit Qershor 05, 2020, 11:55:23 PD
nga Albin
Hashim Thaēi vret, pret dhe shet pėr pushtet
Albin
- 605 Ditė mė parė
Albin
0 117 Postimi i fundit Maj 27, 2020, 11:50:59 PD
nga Albin
Deklarata nervoze e Vulinit zbuloi aleatėt e Beogradit qė rrėzuan Qeverinė Kurti
Albin
- 605 Ditė mė parė
Albin
0 121 Postimi i fundit Maj 27, 2020, 09:28:15 PD
nga Albin
LV tė bėhet gati tė djeg mandatet pas legalizimit tė komplotit tė pandemisė!
Albin
- 606 Ditė mė parė
Albin
0 120 Postimi i fundit Maj 26, 2020, 08:35:45 MD
nga Albin
Skandali me Xhamajkėn, vjen thirrja pėr kryeministrin Albin Kurti...
Albin
- 607 Ditė mė parė
Albin
0 92 Postimi i fundit Maj 25, 2020, 05:12:59 MD
nga Albin
Sa veprim i qėlluar, kur Qeveria dhe Parlamenti janė bashkė
Albin
- 613 Ditė mė parė
Albin
0 114 Postimi i fundit Maj 19, 2020, 12:54:59 MD
nga Albin
Ēka je frustruar Milaim Rrenci? Unė nuk thash se dy vrasėsit qė kanė qenė me ty
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 132 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 08:15:09 MD
nga Albin
Dramė po lyp, dramė jepi.
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 114 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 07:01:38 MD
nga Albin
Kur shqiptarėt shembin trashėgiminė e kulturėn kombėtare
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 107 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 01:51:41 MD
nga Albin
Nuk rikthehet demokracia, pa burg pėr Edi Ramėn
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 115 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 01:30:12 MD
nga Albin
A do tė zbardhė Gjykata Speciale atentatin ndaj Ibrahim Rugovės, me tė akuzuarin
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 90 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 01:06:34 MD
nga Albin
Letėr Zonjės sė Nderuar Vjosa Osmani, Kryetare e Kuvendit tė Republikės sė Kosov
Albin
- 615 Ditė mė parė
Albin
0 98 Postimi i fundit Maj 17, 2020, 11:49:04 PD
nga Albin
Thirrje publike e parafundit pėr Hashim Thaēin
Albin
- 618 Ditė mė parė
Albin
0 97 Postimi i fundit Maj 14, 2020, 06:05:54 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.045 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02003 sekonda me 28 query