Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:42:49 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
A jeni xheloz nė dashuri? « 1 2 »
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
11 10759 Postimi i fundit Mars 29, 2017, 07:47:29 MD
nga Lady
Cilla Stin Ju Pelqen Ma Shum.. ?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
6 6640 Postimi i fundit Prill 30, 2013, 11:05:33 PD
nga Princesa
Cili ėshtė fruti veror qė preferoni mė shumė?
Zemra
- 3887 Ditė mė parė
Zemra
2 2696 Postimi i fundit Gusht 09, 2011, 08:42:46 MD
nga Albin
Cilit besim fetar i pėrkisni?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
4 1466 Postimi i fundit Qershor 02, 2011, 04:00:44 MD
nga Agim
Pėr kė do tė votoni?
Albin
- 4093 Ditė mė parė
Albin
3 1479 Postimi i fundit Dhjetor 12, 2010, 06:01:57 MD
nga Agim
Kėrkohet nga anėtarėt
Albin
- 4140 Ditė mė parė
Albin
1 1265 Postimi i fundit Shtator 24, 2010, 02:40:50 MD
nga Albin
Cfare mendoni pėr lakuriqėsinė e femrave shqiptare?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1057 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 01:53:11 MD
nga Mergimtarja
Cila ėshte kafsha mė e zgjuar?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1128 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 01:52:18 MD
nga Mergimtarja
A e keni tradhetuar ndonjehere partnerin/en?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1069 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 11:24:29 PD
nga Mergimtarja
Cilėn markė cigaresh konsumoni?
Mergimtarja
- 4142 Ditė mė parė
Mergimtarja
3 1384 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 11:19:01 PD
nga Mergimtarja
Qfar Filmash ju pelqen/kqyrni mes shumti
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1083 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 09:38:36 PD
nga Mergimtarja
Cila veturė ju pelqen ....?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1003 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 07:01:48 PD
nga Mergimtarja
A keni menduar ndonjehere per te ndyshuar dicka ne trupin tuaj me operacion?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1105 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 06:59:00 PD
nga Mergimtarja
Ju Jeni..........?
Mergimtarja
- 4141 Ditė mė parė
Mergimtarja
1 1064 Postimi i fundit Shtator 21, 2010, 06:57:27 PD
nga Mergimtarja
Sa jeni tė kėnaqur me kėtė forum?
Albin
- 4334 Ditė mė parė
Albin
6 2605 Postimi i fundit Shtator 14, 2010, 11:39:02 PD
nga Mergimtarja
Ēka dhe si mund tė luftohet korrupsioni?
Albin
- 4250 Ditė mė parė
Albin
1 1582 Postimi i fundit Shtator 06, 2010, 08:30:13 PD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.033 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01861 sekonda me 28 query