Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:23:15 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!
Admin
- 311 Ditė mė parė
Admin
0 202 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 12:56:05 MD
nga Admin
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Albin
- 339 Ditė mė parė
Albin
0 217 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 05:06:53 MD
nga Albin
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin
Albin
- 458 Ditė mė parė
Albin
0 232 Postimi i fundit Tetor 21, 2020, 10:02:42 PD
nga Albin
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit
Deēanasi
- 134 Ditė mė parė
Deēanasi
0 245 Postimi i fundit Shtator 10, 2021, 05:10:33 MD
nga Deēanasi
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa
Albin
- 459 Ditė mė parė
Albin
0 296 Postimi i fundit Tetor 20, 2020, 04:53:13 MD
nga Albin
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 569 Ditė mė parė
Albin
0 306 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 06:19:18 MD
nga Albin
Ligji mbi humorin!
Albin
- 275 Ditė mė parė
Albin
0 357 Postimi i fundit Prill 22, 2021, 08:54:28 PD
nga Albin
I kaploi paniku i dashurisė!
Albin
- 268 Ditė mė parė
Albin
0 418 Postimi i fundit Prill 29, 2021, 12:38:14 MD
nga Albin
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11631 sekonda me 28 query