Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:27:59 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo
Albin
- 415 Ditė mė parė
Albin
0 120 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2020, 12:55:40 MD
nga Albin
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!
Admin
- 311 Ditė mė parė
Admin
0 202 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 12:56:05 MD
nga Admin
Debatet 'e vdekura'!
Albin
- 358 Ditė mė parė
Albin
0 119 Postimi i fundit Janar 29, 2021, 11:36:17 PD
nga Albin
Dashuria i pushton tė gjitha!
Albin
- 346 Ditė mė parė
Albin
0 118 Postimi i fundit Shkurt 10, 2021, 09:53:36 PD
nga Albin
Berishėt votuan
Albin
- 342 Ditė mė parė
Albin
0 145 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 04:56:03 MD
nga Albin
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit
Deēanasi
- 134 Ditė mė parė
Deēanasi
0 245 Postimi i fundit Shtator 10, 2021, 05:10:33 MD
nga Deēanasi
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa
Albin
- 459 Ditė mė parė
Albin
0 296 Postimi i fundit Tetor 20, 2020, 04:53:13 MD
nga Albin
'Eleganca ėshtė refuzim'.
Albin
- 370 Ditė mė parė
Albin
0 159 Postimi i fundit Janar 17, 2021, 09:52:50 MD
nga Albin
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01957 sekonda me 28 query