Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 06:50:36 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Albin
- 288 Ditė mė parė
Albin
0 200 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 05:06:53 MD
nga Albin
Tri paradokset e PDK-sė
Albin
- 301 Ditė mė parė
Albin
0 102 Postimi i fundit Shkurt 04, 2021, 08:53:03 MD
nga Albin
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Albin
- 361 Ditė mė parė
Albin
0 117 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 04:44:21 MD
nga Albin
U erdhi fundi edhe dehjeve tona
Albin
- 291 Ditė mė parė
Albin
0 135 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 01:11:28 MD
nga Albin
U rritėn fėmijėt e 98-tės!
Albin
- 290 Ditė mė parė
Albin
0 176 Postimi i fundit Shkurt 15, 2021, 10:09:31 PD
nga Albin
Vetėm 800 metra larg forcave serbe, zbulohet ēka u kishte kėrkuar Komandant Drin
Albin
- 354 Ditė mė parė
Albin
0 109 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2020, 09:09:22 MD
nga Albin
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
Deēanasi
- 84 Ditė mė parė
Deēanasi
0 160 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 10:29:42 PD
nga Deēanasi
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėr
Deēanasi
- 55 Ditė mė parė
Deēanasi
0 149 Postimi i fundit Tetor 08, 2021, 07:50:43 MD
nga Deēanasi
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01803 sekonda me 28 query