Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:01:10 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Ju 'mbyti'!
Albin
- 291 Ditė mė parė
Albin
0 165 Postimi i fundit Prill 06, 2021, 12:57:47 MD
nga Albin
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1
Albin
- 300 Ditė mė parė
Albin
0 157 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 01:21:11 MD
nga Albin
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!
Admin
- 311 Ditė mė parė
Admin
0 202 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 12:56:05 MD
nga Admin
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Albin
- 339 Ditė mė parė
Albin
0 217 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 05:06:53 MD
nga Albin
U rritėn fėmijėt e 98-tės!
Albin
- 341 Ditė mė parė
Albin
0 190 Postimi i fundit Shkurt 15, 2021, 10:09:31 PD
nga Albin
Berishėt votuan
Albin
- 342 Ditė mė parė
Albin
0 144 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 04:56:03 MD
nga Albin
U erdhi fundi edhe dehjeve tona
Albin
- 342 Ditė mė parė
Albin
0 149 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 01:11:28 MD
nga Albin
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 569 Ditė mė parė
Albin
0 306 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 06:19:18 MD
nga Albin
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.031 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.0176 sekonda me 28 query