Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:36:58 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
LDK sillet rreth ushkurit!
Albin
- 371 Ditė mė parė
Albin
0 155 Postimi i fundit Janar 16, 2021, 11:44:16 PD
nga Albin
Vetėm 800 metra larg forcave serbe, zbulohet ēka u kishte kėrkuar Komandant Drin
Albin
- 405 Ditė mė parė
Albin
0 119 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2020, 09:09:22 MD
nga Albin
Shėrbimi i deformuar i Buzhalės ndaj elitės sė rrėzuar
Albin
- 407 Ditė mė parė
Albin
0 130 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2020, 01:11:40 MD
nga Albin
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Albin
- 412 Ditė mė parė
Albin
0 130 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 04:44:21 MD
nga Albin
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo
Albin
- 415 Ditė mė parė
Albin
0 120 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2020, 12:55:40 MD
nga Albin
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin
Albin
- 458 Ditė mė parė
Albin
0 232 Postimi i fundit Tetor 21, 2020, 10:02:42 PD
nga Albin
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa
Albin
- 459 Ditė mė parė
Albin
0 296 Postimi i fundit Tetor 20, 2020, 04:53:13 MD
nga Albin
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 569 Ditė mė parė
Albin
0 306 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 06:19:18 MD
nga Albin
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.051 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01925 sekonda me 28 query