Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 08:35:49 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1
Albin
- 249 Ditė mė parė
Albin
0 141 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 01:21:11 MD
nga Albin
Ju 'mbyti'!
Albin
- 240 Ditė mė parė
Albin
0 153 Postimi i fundit Prill 06, 2021, 12:57:47 MD
nga Albin
Lėreni pranverėn tė vijė!
Albin
- 233 Ditė mė parė
Albin
0 157 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 02:53:53 MD
nga Albin
Ligji mbi humorin!
Albin
- 224 Ditė mė parė
Albin
0 343 Postimi i fundit Prill 22, 2021, 08:54:28 PD
nga Albin
I kaploi paniku i dashurisė!
Albin
- 217 Ditė mė parė
Albin
0 397 Postimi i fundit Prill 29, 2021, 12:38:14 MD
nga Albin
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
Deēanasi
- 84 Ditė mė parė
Deēanasi
0 160 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 10:29:42 PD
nga Deēanasi
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit
Deēanasi
- 83 Ditė mė parė
Deēanasi
0 224 Postimi i fundit Shtator 10, 2021, 05:10:33 MD
nga Deēanasi
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėr
Deēanasi
- 55 Ditė mė parė
Deēanasi
0 151 Postimi i fundit Tetor 08, 2021, 07:50:43 MD
nga Deēanasi
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.036 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11463 sekonda me 28 query