Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 08:55:38 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
LDK sillet rreth ushkurit!
Albin
- 282 Ditė mė parė
Albin
0 136 Postimi i fundit Janar 16, 2021, 10:44:16 PD
nga Albin
Vetėm 800 metra larg forcave serbe, zbulohet ēka u kishte kėrkuar Komandant Drin
Albin
- 316 Ditė mė parė
Albin
0 104 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2020, 08:09:22 MD
nga Albin
Shėrbimi i deformuar i Buzhalės ndaj elitės sė rrėzuar
Albin
- 318 Ditė mė parė
Albin
0 116 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2020, 12:11:40 MD
nga Albin
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Albin
- 323 Ditė mė parė
Albin
0 116 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 03:44:21 MD
nga Albin
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo
Albin
- 326 Ditė mė parė
Albin
0 110 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2020, 11:55:40 PD
nga Albin
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin
Albin
- 369 Ditė mė parė
Albin
0 216 Postimi i fundit Tetor 21, 2020, 09:02:42 PD
nga Albin
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa
Albin
- 370 Ditė mė parė
Albin
0 276 Postimi i fundit Tetor 20, 2020, 03:53:13 MD
nga Albin
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 480 Ditė mė parė
Albin
0 287 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 05:19:18 MD
nga Albin
Faqe: 1 [2]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.21267 sekonda me 28 query