Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Dhjetor 02, 2021, 07:44:15 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėr
Deēanasi
- 55 Ditė mė parė
Deēanasi
0 150 Postimi i fundit Tetor 08, 2021, 07:50:43 MD
nga Deēanasi
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
Deēanasi
- 84 Ditė mė parė
Deēanasi
0 160 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 10:29:42 PD
nga Deēanasi
Vetėm 800 metra larg forcave serbe, zbulohet ēka u kishte kėrkuar Komandant Drin
Albin
- 354 Ditė mė parė
Albin
0 110 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2020, 09:09:22 MD
nga Albin
U rritėn fėmijėt e 98-tės!
Albin
- 290 Ditė mė parė
Albin
0 176 Postimi i fundit Shkurt 15, 2021, 10:09:31 PD
nga Albin
U erdhi fundi edhe dehjeve tona
Albin
- 291 Ditė mė parė
Albin
0 137 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 01:11:28 MD
nga Albin
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Albin
- 361 Ditė mė parė
Albin
0 118 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 04:44:21 MD
nga Albin
Tri paradokset e PDK-sė
Albin
- 301 Ditė mė parė
Albin
0 102 Postimi i fundit Shkurt 04, 2021, 08:53:03 MD
nga Albin
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Albin
- 288 Ditė mė parė
Albin
0 200 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 05:06:53 MD
nga Albin
Si ta fus nė xhep aman Si ta fus nė xhep aman aman-si ta fus -si ta fus nė dorė!
Albin
- 306 Ditė mė parė
Albin
0 94 Postimi i fundit Janar 30, 2021, 12:50:25 MD
nga Albin
Shėrbimi i deformuar i Buzhalės ndaj elitės sė rrėzuar
Albin
- 356 Ditė mė parė
Albin
0 119 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2020, 01:11:40 MD
nga Albin
S'ke tjetėr zgjedhje: O me Albinin, o me hajna!
Albin
- 297 Ditė mė parė
Albin
0 89 Postimi i fundit Shkurt 08, 2021, 01:40:16 MD
nga Albin
S'deshta, por fola!
Albin
- 304 Ditė mė parė
Albin
0 128 Postimi i fundit Shkurt 01, 2021, 11:14:51 PD
nga Albin
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1
Albin
- 249 Ditė mė parė
Albin
0 141 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 01:21:11 MD
nga Albin
Ligji mbi humorin!
Albin
- 224 Ditė mė parė
Albin
0 342 Postimi i fundit Prill 22, 2021, 08:54:28 PD
nga Albin
Lėreni pranverėn tė vijė!
Albin
- 233 Ditė mė parė
Albin
0 157 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 02:53:53 MD
nga Albin
LDK sillet rreth ushkurit!
Albin
- 320 Ditė mė parė
Albin
0 144 Postimi i fundit Janar 16, 2021, 11:44:16 PD
nga Albin
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin
Albin
- 407 Ditė mė parė
Albin
0 219 Postimi i fundit Tetor 21, 2020, 10:02:42 PD
nga Albin
Ju 'mbyti'!
Albin
- 240 Ditė mė parė
Albin
0 152 Postimi i fundit Prill 06, 2021, 12:57:47 MD
nga Albin
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 518 Ditė mė parė
Albin
0 294 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 06:19:18 MD
nga Albin
I kaploi paniku i dashurisė!
Albin
- 217 Ditė mė parė
Albin
0 397 Postimi i fundit Prill 29, 2021, 12:38:14 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.046 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11632 sekonda me 28 query