Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 11:02:04 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Seli
Albin
- 480 Ditė mė parė
Albin
0 287 Postimi i fundit Korrik 02, 2020, 05:19:18 MD
nga Albin
U erdhi fundi edhe dehjeve tona
Albin
- 253 Ditė mė parė
Albin
0 129 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 12:11:28 MD
nga Albin
Berishėt votuan
Albin
- 253 Ditė mė parė
Albin
0 124 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 03:56:03 MD
nga Albin
U rritėn fėmijėt e 98-tės!
Albin
- 252 Ditė mė parė
Albin
0 174 Postimi i fundit Shkurt 15, 2021, 09:09:31 PD
nga Albin
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Albin
- 250 Ditė mė parė
Albin
0 196 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 04:06:53 MD
nga Albin
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!
Admin
- 222 Ditė mė parė
Admin
0 177 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 11:56:05 PD
nga Admin
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1
Albin
- 211 Ditė mė parė
Albin
0 133 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 12:21:11 MD
nga Albin
Ju 'mbyti'!
Albin
- 202 Ditė mė parė
Albin
0 143 Postimi i fundit Prill 06, 2021, 11:57:47 PD
nga Albin
Lėreni pranverėn tė vijė!
Albin
- 195 Ditė mė parė
Albin
0 146 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 01:53:53 MD
nga Albin
Ligji mbi humorin!
Albin
- 186 Ditė mė parė
Albin
0 330 Postimi i fundit Prill 22, 2021, 07:54:28 PD
nga Albin
I kaploi paniku i dashurisė!
Albin
- 179 Ditė mė parė
Albin
0 375 Postimi i fundit Prill 29, 2021, 11:38:14 PD
nga Albin
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
Deēani
- 46 Ditė mė parė
Deēani
0 141 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 09:29:42 PD
nga Deēani
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit
Deēani
- 45 Ditė mė parė
Deēani
0 149 Postimi i fundit Shtator 10, 2021, 04:10:33 MD
nga Deēani
Dashuria i pushton tė gjitha!
Albin
- 257 Ditė mė parė
Albin
0 99 Postimi i fundit Shkurt 10, 2021, 08:53:36 PD
nga Albin
S'ke tjetėr zgjedhje: O me Albinin, o me hajna!
Albin
- 259 Ditė mė parė
Albin
0 83 Postimi i fundit Shkurt 08, 2021, 12:40:16 MD
nga Albin
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asa
Albin
- 370 Ditė mė parė
Albin
0 276 Postimi i fundit Tetor 20, 2020, 03:53:13 MD
nga Albin
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin
Albin
- 369 Ditė mė parė
Albin
0 216 Postimi i fundit Tetor 21, 2020, 09:02:42 PD
nga Albin
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo
Albin
- 326 Ditė mė parė
Albin
0 110 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2020, 11:55:40 PD
nga Albin
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Albin
- 323 Ditė mė parė
Albin
0 116 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 03:44:21 MD
nga Albin
Shėrbimi i deformuar i Buzhalės ndaj elitės sė rrėzuar
Albin
- 318 Ditė mė parė
Albin
0 116 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2020, 12:11:40 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.042 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01822 sekonda me 28 query