Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 22, 2021, 12:43:58 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Lėreni pranverėn tė vijė!
Deēani
- 9 Ditė mė parė
Deēani
0 48 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 01:53:53 MD
nga Deēani
Ju 'mbyti'!
Deēani
- 16 Ditė mė parė
Deēani
0 69 Postimi i fundit Prill 06, 2021, 11:57:47 PD
nga Deēani
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1
Deēani
- 25 Ditė mė parė
Deēani
0 80 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 12:21:11 MD
nga Deēani
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !!
Admin
- 36 Ditė mė parė
Admin
0 113 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 11:56:05 PD
nga Admin
Si tė jesh humbės i 'mirė'
Deēani
- 64 Ditė mė parė
Deēani
0 128 Postimi i fundit Shkurt 17, 2021, 04:06:53 MD
nga Deēani
U rritėn fėmijėt e 98-tės!
Deēani
- 66 Ditė mė parė
Deēani
0 124 Postimi i fundit Shkurt 15, 2021, 09:09:31 PD
nga Deēani
Berishėt votuan
Deēani
- 67 Ditė mė parė
Deēani
0 86 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 03:56:03 MD
nga Deēani
U erdhi fundi edhe dehjeve tona
Deēani
- 67 Ditė mė parė
Deēani
0 83 Postimi i fundit Shkurt 14, 2021, 12:11:28 MD
nga Deēani
Dashuria i pushton tė gjitha!
Deēani
- 71 Ditė mė parė
Deēani
0 58 Postimi i fundit Shkurt 10, 2021, 08:53:36 PD
nga Deēani
S'ke tjetėr zgjedhje: O me Albinin, o me hajna!
Deēani
- 73 Ditė mė parė
Deēani
0 40 Postimi i fundit Shkurt 08, 2021, 12:40:16 MD
nga Deēani
Tri paradokset e PDK-sė
Deēani
- 77 Ditė mė parė
Deēani
0 35 Postimi i fundit Shkurt 04, 2021, 07:53:03 MD
nga Deēani
S'deshta, por fola!
Deēani
- 80 Ditė mė parė
Deēani
0 70 Postimi i fundit Shkurt 01, 2021, 10:14:51 PD
nga Deēani
Si ta fus nė xhep aman Si ta fus nė xhep aman aman-si ta fus -si ta fus nė dorė!
Deēani
- 82 Ditė mė parė
Deēani
0 52 Postimi i fundit Janar 30, 2021, 11:50:25 PD
nga Deēani
Debatet 'e vdekura'!
Deēani
- 83 Ditė mė parė
Deēani
0 59 Postimi i fundit Janar 29, 2021, 10:36:17 PD
nga Deēani
'Eleganca ėshtė refuzim'.
Deēani
- 95 Ditė mė parė
Deēani
0 92 Postimi i fundit Janar 17, 2021, 08:52:50 MD
nga Deēani
LDK sillet rreth ushkurit!
Deēani
- 96 Ditė mė parė
Deēani
0 95 Postimi i fundit Janar 16, 2021, 10:44:16 PD
nga Deēani
Vetėm 800 metra larg forcave serbe, zbulohet ēka u kishte kėrkuar Komandant Drin
Deēani
- 130 Ditė mė parė
Deēani
0 74 Postimi i fundit Dhjetor 13, 2020, 08:09:22 MD
nga Deēani
Shėrbimi i deformuar i Buzhalės ndaj elitės sė rrėzuar
Deēani
- 132 Ditė mė parė
Deēani
0 79 Postimi i fundit Dhjetor 11, 2020, 12:11:40 MD
nga Deēani
Trinomin e rrezikshėm Thaēi-Mustafa-Hyseni e shkatėrroi guximtarja Vjosa Osmani!
Deēani
- 137 Ditė mė parė
Deēani
0 86 Postimi i fundit Dhjetor 06, 2020, 03:44:21 MD
nga Deēani
Halil Geci ofendon me fjalė tė rėnda Isa Mustafėn, pas deklaratės sė tij pėr Vjo
Deēani
- 140 Ditė mė parė
Deēani
0 82 Postimi i fundit Dhjetor 03, 2020, 11:55:40 PD
nga Deēani
Faqe: [1] 2   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.044 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02398 sekonda me 28 query