Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 24, 2021, 09:44:01 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Opinioni i juaj Politik...
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Dyshime rreth vdekjes se beftė tė Heroit tonė Kombėtar,Gjergj Kastrioti-Skenderb
Deēani
- 46 Ditė mė parė
Deēani
0 168 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 04:28:10 MD
nga Deēani
Si u vra Esat Pashė Toptani nga Avni Rustemi nė Paris
Deēani
- 46 Ditė mė parė
Deēani
0 167 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 04:23:29 MD
nga Deēani
Miladin Popoviqin nuk e vrau Haki Taha, as Fadil Hoxha
Deēani
- 46 Ditė mė parė
Deēani
0 147 Postimi i fundit Shtator 09, 2021, 03:52:29 MD
nga Deēani
Derisa nė Koshare luftonin komandantėt e vėrtetė, disa nė “Rogner” “bėnin qejf”
Albin
- 194 Ditė mė parė
Albin
0 374 Postimi i fundit Prill 14, 2021, 03:25:29 MD
nga Albin
E sheh Agim si zverdhėn bulzat !
Albin
- 195 Ditė mė parė
Albin
0 128 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 09:25:34 PD
nga Albin
Ganimete Musliu, si s’tė vjen turp ta ofendosh vajzėn 7 vjeēare tė Albinit?!
Albin
- 211 Ditė mė parė
Albin
0 142 Postimi i fundit Mars 28, 2021, 11:00:47 PD
nga Albin
VjosaVjosa fitoi betejėn kundėr tė gjithėve fitoi betejėn kundėr tė gjithėve
Albin
- 213 Ditė mė parė
Albin
0 146 Postimi i fundit Mars 26, 2021, 04:33:01 MD
nga Albin
Isa Mustafa nuk duhej shpallur kryetar nderi, por kryetar sherri..!?
Admin
- 222 Ditė mė parė
Admin
0 149 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 10:33:12 PD
nga Admin
Lumir, merru me punėt e shtėpisė se sa tė kojshisė
Admin
- 222 Ditė mė parė
Admin
0 127 Postimi i fundit Mars 17, 2021, 10:21:51 PD
nga Admin
Shkoi SHPĖNI, erdhi PRĖNI
Albin
- 224 Ditė mė parė
Albin
0 110 Postimi i fundit Mars 15, 2021, 03:51:06 MD
nga Albin
Me 10-tė pyetje, 10% ia rriti votuesit Albin Kurtit!
Albin
- 224 Ditė mė parė
Albin
0 96 Postimi i fundit Mars 15, 2021, 03:43:53 MD
nga Albin
Edi Rama, do tė pėrfundojė si “Djemtė e Somozės”
Albin
- 226 Ditė mė parė
Albin
0 94 Postimi i fundit Mars 13, 2021, 08:33:34 PD
nga Albin
Tradhtarėt e Kosovės
Albin
- 239 Ditė mė parė
Albin
0 166 Postimi i fundit Shkurt 28, 2021, 03:18:51 MD
nga Albin
Letėr e hapur kryeministrit nė ardhje, z. Albin Kurti
Albin
- 239 Ditė mė parė
Albin
0 131 Postimi i fundit Shkurt 28, 2021, 02:55:52 MD
nga Albin
Avdullahu i ēmendur dhe Kasandra.
Albin
- 256 Ditė mė parė
Albin
0 118 Postimi i fundit Shkurt 11, 2021, 09:06:42 MD
nga Albin
A ka absurd mė tė madh se ky.
Albin
- 258 Ditė mė parė
Albin
0 93 Postimi i fundit Shkurt 09, 2021, 05:03:45 MD
nga Albin
Nė tė gjitha kohėrat Serbinė e kanė poshtėruar vet serbėt
Albin
- 259 Ditė mė parė
Albin
0 93 Postimi i fundit Shkurt 08, 2021, 07:43:25 MD
nga Albin
farė mjerimi more perenedi!
Albin
- 259 Ditė mė parė
Albin
0 75 Postimi i fundit Shkurt 08, 2021, 09:34:03 PD
nga Albin
Apel drejtuar Gjykatės Supreme tė Republikės sė Kosovės
Albin
- 267 Ditė mė parė
Albin
0 127 Postimi i fundit Janar 31, 2021, 08:12:54 MD
nga Albin
Ēohuni! Nuk jetohet nė vendin mė tė korruptuar nė botė
Albin
- 267 Ditė mė parė
Albin
0 110 Postimi i fundit Janar 31, 2021, 07:49:32 MD
nga Albin
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.045 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01764 sekonda me 28 query