Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 20, 2022, 08:21:56 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Gjithėēka rreth Politikės.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Vjen njė ‘goditje’ e ashpėr ndaj Enver Hoxhajt, pasi u bė nėnkryetar i Kuvendit
Deēanasi
- 63 Ditė mė parė
Deēanasi
0 88 Postimi i fundit Nėntor 19, 2021, 12:17:03 MD
nga Deēanasi
“Gjuetia e peshqve tė mėdhenj”
Deēanasi
- 136 Ditė mė parė
Deēanasi
0 107 Postimi i fundit Shtator 07, 2021, 06:14:33 MD
nga Deēanasi
Donika Gėrvalla - Fjalimi i saj nė KS tė kombeve tė Bashkuara
Albin
- 279 Ditė mė parė
Albin
0 398 Postimi i fundit Prill 17, 2021, 08:10:48 MD
nga Albin
Rrėfimi i rrallė i analistit nga Gjermania...
Albin
- 283 Ditė mė parė
Albin
0 178 Postimi i fundit Prill 13, 2021, 06:57:26 MD
nga Albin
Ibrahim Kelmendi dėshmon nė Gjykatėn Speciale, ja pėr ēfarė e akuzon rėndė Baton
Albin
- 410 Ditė mė parė
Albin
0 194 Postimi i fundit Dhjetor 07, 2020, 06:14:16 MD
nga Albin
Detaje tė reja, ja kush e rekrutoi Hashim Thaēin nė DGSE, pėrmenden Baton Haxhiu
Albin
- 463 Ditė mė parė
Albin
0 304 Postimi i fundit Tetor 15, 2020, 12:32:05 MD
nga Albin
Ndizet alarmi, paralajmėrohet skenari i errėt pėr Kosovėn: Ja kush i vrau njerėz
Albin
- 475 Ditė mė parė
Albin
0 211 Postimi i fundit Tetor 02, 2020, 09:22:37 MD
nga Albin
Deklarata shokuese: Skandal, ja me cilat dosje ėshtė i shantazhuar Hashim Thaēi
Albin
- 477 Ditė mė parė
Albin
0 187 Postimi i fundit Tetor 01, 2020, 10:00:39 PD
nga Albin
Skenari qė mund tė vije: Kėshtu Thaēi mund ta rrėzojė Qeverinė Hoti, ja kush i n
Albin
- 544 Ditė mė parė
Albin
0 361 Postimi i fundit Korrik 26, 2020, 09:41:26 PD
nga Albin
Pse do tė votoja kundėr Isa Mustafės dhe pro Vjosa Osmanit?!
Albin
- 575 Ditė mė parė
Albin
0 198 Postimi i fundit Qershor 25, 2020, 05:36:48 MD
nga Albin
Skenarėt e mundshėm nė takimin Kosovė-Serbi nė SHBA
Albin
- 578 Ditė mė parė
Albin
0 196 Postimi i fundit Qershor 21, 2020, 08:56:36 MD
nga Albin
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.056 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02041 sekonda me 28 query