Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:19:37 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu do tė vendosim vetėm Fjalė tė urta tė cikleve tė ndryshme!
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Fjalė Tė Urta « 1 2 ... 163 164 »
Besa
- 4344 Ditė mė parė
Besa
1635 101904 Postimi i fundit Prill 05, 2016, 04:13:58 MD
nga Fjolla
Thėnje Tė Pavdekshme!!! « 1 2 ... 60 61 »
Zemra
- 3963 Ditė mė parė
Zemra
609 43993 Postimi i fundit Shkurt 22, 2015, 08:35:58 MD
nga Teuta
Fjalė tė Urta ( Pėr Atdheun) « 1 2 ... 10 11 »
Mergimtarja
- 4144 Ditė mė parė
Mergimtarja
103 11695 Postimi i fundit Maj 08, 2014, 03:11:49 MD
nga Fjolla
Fjalė tė urta popullore me bisht prapa « 1 2 3 4 »
Mergimtarja
- 4118 Ditė mė parė
Mergimtarja
35 5541 Postimi i fundit Tetor 14, 2010, 12:30:10 MD
nga Mergimtarja
Fjale te urta per Shoqerin... « 1 2 3 »
Zemra
- 4145 Ditė mė parė
Zemra
27 4444 Postimi i fundit Shtator 28, 2010, 07:59:57 PD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.041 sekonda me 14 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.1102 sekonda me 28 query