Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 07:20:50 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Pershendetje pėr antaret nė online! « 1 2 ... 20 21 »
Agim
- 4337 Ditė mė parė
Agim
207 31316 Postimi i fundit Prill 28, 2016, 07:28:16 PD
nga Stina
Gezuar Zemra ditlindjen
Fjolla
- 2108 Ditė mė parė
Fjolla
1 799 Postimi i fundit Prill 15, 2016, 09:33:13 PD
nga Albin
Gezuar ditlindjen Deqan!!!
Fjolla
- 2139 Ditė mė parė
Fjolla
3 959 Postimi i fundit Mars 16, 2016, 09:59:52 PD
nga Albin
Miremengjesi...Miredita...Mirembrema...Naten e Mire!! « 1 2 ... 21 22 »
Zemra
- 4144 Ditė mė parė
Zemra
219 25348 Postimi i fundit Mars 15, 2016, 09:17:31 PD
nga Fjolla
URIME KURBAN BAJRAMI
Albin
- 2312 Ditė mė parė
Albin
0 663 Postimi i fundit Shtator 24, 2015, 07:40:40 PD
nga Albin
URIME SHĖN VALENTINI
Albin
- 2535 Ditė mė parė
Albin
1 956 Postimi i fundit Shkurt 14, 2015, 12:58:59 PD
nga Besa
Gezuar viti i ri 2015 !
Fjolla
- 2581 Ditė mė parė
Fjolla
4 1561 Postimi i fundit Janar 05, 2015, 07:17:36 MD
nga Teuta
URIME DITA E FLAMURIT
Albin
- 2612 Ditė mė parė
Albin
3 1182 Postimi i fundit Nėntor 29, 2014, 06:01:30 MD
nga Besa
Urime Festa e Kurban Bajramit !
Fjolla
- 2668 Ditė mė parė
Fjolla
4 1247 Postimi i fundit Tetor 05, 2014, 11:19:07 PD
nga Besa
...Urime te gjithe muslimaneve Festa e shenjte e FITER BAJRAMIT
Agim
- 2736 Ditė mė parė
Agim
3 1202 Postimi i fundit Korrik 28, 2014, 06:08:18 MD
nga Arta
Gezuar dItlindjen Albin!
Teuta
- 2870 Ditė mė parė
Teuta
7 1695 Postimi i fundit Mars 17, 2014, 04:50:11 MD
nga Albin
PERSHENDETJE MIQ TE FAQES SONE:
Agim
- 2884 Ditė mė parė
Agim
0 678 Postimi i fundit Mars 01, 2014, 09:47:51 PD
nga Agim
Gezuar 6 vjetori I Pavaresise Kosovė..
Fjolla
- 2896 Ditė mė parė
Fjolla
2 1092 Postimi i fundit Shkurt 17, 2014, 08:08:40 MD
nga Albin
Urime Shėn Valentini
Teuta
- 2900 Ditė mė parė
Teuta
3 1212 Postimi i fundit Shkurt 14, 2014, 12:39:59 MD
nga Fllanza
Gezuar viti i ri 2014!
Agim
- 2946 Ditė mė parė
Agim
4 1484 Postimi i fundit Dhjetor 30, 2013, 08:27:15 MD
nga Fllanza
Urime 28 Nėntori !
Agim
- 2978 Ditė mė parė
Agim
3 1114 Postimi i fundit Nėntor 28, 2013, 03:36:59 MD
nga Zemra
Urime Kurban Bajrami
Albin
- 3022 Ditė mė parė
Albin
5 1557 Postimi i fundit Tetor 15, 2013, 05:37:17 MD
nga Agim
URIME FITER BAJRAMI
Albin
- 3089 Ditė mė parė
Albin
1 1279 Postimi i fundit Gusht 10, 2013, 05:16:42 MD
nga Besa
Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit
Besa
- 3119 Ditė mė parė
Besa
1 1164 Postimi i fundit Korrik 17, 2013, 08:31:43 MD
nga Albin
Pershendetje nga Lady
Lady
- 3184 Ditė mė parė
Lady
7 1536 Postimi i fundit Maj 06, 2013, 01:58:24 MD
nga Besa
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.034 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11099 sekonda me 28 query