Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Shtator 21, 2021, 09:12:41 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
Pershendetje pėr antaret nė online! « 1 2 ... 20 21 »
Agim
- 4215 Ditė mė parė
Agim
207 30460 Postimi i fundit Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
nga Stina
Gezuar Zemra ditlindjen
Fjolla
- 1986 Ditė mė parė
Fjolla
1 760 Postimi i fundit Prill 15, 2016, 08:33:13 PD
nga Albin
Gezuar ditlindjen Deqan!!!
Fjolla
- 2017 Ditė mė parė
Fjolla
3 910 Postimi i fundit Mars 16, 2016, 08:59:52 PD
nga Albin
Miremengjesi...Miredita...Mirembrema...Naten e Mire!! « 1 2 ... 21 22 »
Zemra
- 4021 Ditė mė parė
Zemra
219 24708 Postimi i fundit Mars 15, 2016, 08:17:31 PD
nga Fjolla
URIME KURBAN BAJRAMI
Albin
- 2190 Ditė mė parė
Albin
0 636 Postimi i fundit Shtator 24, 2015, 06:40:40 PD
nga Albin
URIME SHĖN VALENTINI
Albin
- 2413 Ditė mė parė
Albin
1 929 Postimi i fundit Shkurt 13, 2015, 11:58:59 MD
nga Besa
Gezuar viti i ri 2015 !
Fjolla
- 2459 Ditė mė parė
Fjolla
4 1514 Postimi i fundit Janar 05, 2015, 06:17:36 MD
nga Teuta
URIME DITA E FLAMURIT
Albin
- 2490 Ditė mė parė
Albin
3 1152 Postimi i fundit Nėntor 29, 2014, 05:01:30 MD
nga Besa
Urime Festa e Kurban Bajramit !
Fjolla
- 2546 Ditė mė parė
Fjolla
4 1207 Postimi i fundit Tetor 05, 2014, 10:19:07 PD
nga Besa
...Urime te gjithe muslimaneve Festa e shenjte e FITER BAJRAMIT
Agim
- 2614 Ditė mė parė
Agim
3 1158 Postimi i fundit Korrik 28, 2014, 05:08:18 MD
nga Arta
Gezuar dItlindjen Albin!
Teuta
- 2748 Ditė mė parė
Teuta
7 1624 Postimi i fundit Mars 17, 2014, 03:50:11 MD
nga Albin
PERSHENDETJE MIQ TE FAQES SONE:
Agim
- 2762 Ditė mė parė
Agim
0 653 Postimi i fundit Mars 01, 2014, 08:47:51 PD
nga Agim
Gezuar 6 vjetori I Pavaresise Kosovė..
Fjolla
- 2774 Ditė mė parė
Fjolla
2 1065 Postimi i fundit Shkurt 17, 2014, 07:08:40 MD
nga Albin
Urime Shėn Valentini
Teuta
- 2778 Ditė mė parė
Teuta
3 1168 Postimi i fundit Shkurt 14, 2014, 11:39:59 PD
nga Fllanza
Gezuar viti i ri 2014!
Agim
- 2824 Ditė mė parė
Agim
4 1439 Postimi i fundit Dhjetor 30, 2013, 07:27:15 MD
nga Fllanza
Urime 28 Nėntori !
Agim
- 2856 Ditė mė parė
Agim
3 1068 Postimi i fundit Nėntor 28, 2013, 02:36:59 MD
nga Zemra
Urime Kurban Bajrami
Albin
- 2900 Ditė mė parė
Albin
5 1491 Postimi i fundit Tetor 15, 2013, 04:37:17 MD
nga Agim
URIME FITER BAJRAMI
Albin
- 2967 Ditė mė parė
Albin
1 1244 Postimi i fundit Gusht 10, 2013, 04:16:42 MD
nga Besa
Urime Muaji i Shenjte i Ramazanit
Besa
- 2997 Ditė mė parė
Besa
1 1128 Postimi i fundit Korrik 17, 2013, 07:31:43 MD
nga Albin
Pershendetje nga Lady
Lady
- 3062 Ditė mė parė
Lady
7 1473 Postimi i fundit Maj 06, 2013, 12:58:24 MD
nga Besa
Faqe: [1] 2 3 4   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.063 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.15411 sekonda me 28 query