Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Janar 22, 2022, 06:07:29 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Ngjarjet nga sporti nėpėr Botė, NBA, Atletika, Boksi etj.
Faqe: [1]   Shko Poshtė
 
Titulli Pėrgjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė rubrike.
UEFA EURO 2016
Albin
- 2049 Ditė mė parė
Albin
0 720 Postimi i fundit Qershor 13, 2016, 09:48:19 PD
nga Albin
Shqiptari qe na e zdriti ftyren
Albin
- 3016 Ditė mė parė
Albin
0 2903 Postimi i fundit Tetor 20, 2013, 09:11:15 MD
nga Albin
Bayerni turpėron Baselin e shqiptarėve
Albin
- 3601 Ditė mė parė
Albin
0 1816 Postimi i fundit Mars 14, 2012, 06:03:15 MD
nga Albin
Ranieri: Do ta kalojmė grupin
Mergimtarja
- 4149 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 1668 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 12:05:00 MD
nga Mergimtarja
La Liga – Kandidatėt kryesorė
Mergimtarja
- 4149 Ditė mė parė
Mergimtarja
0 723 Postimi i fundit Shtator 13, 2010, 12:02:59 MD
nga Mergimtarja
Faqe: [1]   Shko Lart
 
Temė ku keni postuar
Temė Normale
Temė E Nxehtė (Mė shumė se 15 pėrgjigje)
Shumė Temė E Nxehtė (Mė shumė se 10 pėrgjigje)
Temė E Mbyllur
Kryetemė
Sondazh
:  
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.041 sekonda me 13 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01914 sekonda me 28 query